Konya şehir merkezde bulunan Demo Otelimiz, Mevlana müzesine yürüyüş mesafesindedir. Bulunduğu lokasyonda tüm tarihi dokunun içinde yer almakta olup  misafirlerimizin evlerinde hissetmelerini sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Otelimizde çeşitli toplantı ve organizasyonlarınız için sosyal tesisler ve salonları mevcuttur. Oda ve ortak alanlarda kablolu/kablosuz İnternet, açık ve kapalı otopark hizmeti sunulmaktadır.

Kuruluş:
AKINSOFT  Demo Otel 12 Nisan 1995'te çalışanlarımıza konaklama hizmeti vermek üzere açılmıştır. Konya'dan tüm dünyaya hoşgörü dağıtan Hz. Mevlana'nın düşüncesi ile aynı doğrultuda hizmet veren tesisimiz, Alaaddin Tepesi, Karatay ve İnce minare Müzeleri vb. zenginliklere komşudur. 

150 yatak kapasitesi, bir restoran, kapalı  yüzme havuzu ve toplantılar için oluşturulmuş 3 farklı seminer ve toplantı salonu ve 42 adet personeli ile hizmet vermektedir. 

Mevcut kapasitenin yoğun talep sebebiyle yetersiz kalması üzerine 2009 yılında Demo Otelimizin ek binası inşa edilerek yatak kapasitesi 250'ye çıkartılmış, ayrıca çok amaçlı iki tane salon, idari bölümler ve güzel bir çay bahçesi kazandırılarak hizmet alanları genişletilmiştir. 

2013 yılında kurumumuzun vergiye tabi kurumlar kategorisine geçiş yapması sebebiyle, bu tarihten tüm halkımıza hizmet vermeye başlamıştır. Sizleri burada ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.

AKINSOFT  Demo Otel Yönetimi